Używamy COOKIES
Używamy plików COOKIES (pol. ciasteczek) w celu optymalizacji naszej strony. Kontynuowanie korzystania z naszej witryny bez zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej oznacza akceptację tych plików. Więcej na ten temat - tutaj.
 
  wykop   facebook   gwar   google  

QUANTEC®


Biały szum - interfejs ze świadomością

quantec.jpgDiodę, która wytwarza biały szum, można sobie wyobrazić jako lampę kwarcową, używaną wcześniej w telewizorach lub w odbiornikach radiowych. Szum otrzymał atrybut "biały", ponieważ obraz uzyskany na czarnym ekranie przedstawia migające, białe kropki; wygląda to podobnie jak na ekranie telewizyjnym po zakończeniu programu. Sam szum diody urządzenia QUANTEC® jest porównywalny z odbiornikiem radiowym, ustawionym między dwiema stacjami nadawczymi, który raz głęboko dudni, raz wysoko gwiżdże, po czym znów szumi na średnich częstotliwościach - zupełnie przypadkowo i bez widocznego wzoru.

Jednakże w momencie, gdy szum ten nawiązuje kontakt ze świadomością, ulega on zmianie. Zmiany te mogą zostać przez komputer elektronicznie przetworzone i zinterpretowane. QUANTEC
® wykorzystuje tę możliwość interakcji ze świadomością i przy pomocy białego szumu znajduje odpowiednie wpisy w swoich bazach danych (są to np. afirmacje, akupunktura, esencje dr Bacha, homeopatia, koloroterapia, itp.).

Dioda, jako interfejs między świadomością a maszyną, jest od ponad 30 lat obiektem badań naukowych. Wyniki są jednoznaczne. Niezliczone serie testów na ludziach i na zwierzętach udowodniły, że diody z białym szumem mogą służyć jako interfejs między różnymi formami świadomości a komputerem. Francuz René Peoc'h dowiódł nawet w swoich eksperymentach w laboratorium snu, że funkcjonuje to również w stanach innych niż stan normalnej świadomości czuwania.

(W ramach projektu dotyczącego świadomości globalnej bada się obecnie nawet świadomość wszystkich ludzi na naszej planecie łącznie.
)

Logika dostępu diody
   
diagramm2_3.jpgBiały szum ma właściwości cząsteczek kwantowych. Dlatego w tym miejscu logikę dostępu, w oparciu o którą pracuje urządzenie QUANTEC®, można w zrozumiały sposób wyjaśnić laikowi tylko poprzez analogię. W rzeczywistości powiązanie białego szumu z komputerem jest również dla fachowców zagadnieniem tak skomplikowanym, że do niedawna QUANTEC® był jedynym, dostępnym na rynku urządzeniem, które wykorzystywało tę technologię; dziś posiada zatem największe doświadczenie w zastosowaniu diod z białym szumem.

A teraz wspomniana analogia: kiedy ma się przykładowo ustalić idealny kolor, który mógłby zenergetyzować i hormonizująco wpłynąć na klienta, istniejąca w komputerze baza danych, zawierająca wszystkie kolory do sprawdzenia, zostaje powiązana z białym szumem. Gdy chce się przetestować pięć kolorów, spektrum szumu diody dzieli się na pięć równych pasm częstotliwości; pasma te zostają przez oprogramowanie QUANTEC
® automatycznie ponumerowane i przyporządkowane pięciu kolorom, zawartym w bazie danych.
 
diagramm1_3.jpgGdy z białym szumem połączona zostanie świadomość, szum, który przedtem był rozłożony na wszystkie pasma częstotliwości (wykres powyżej) wzmacnia się w jednym pasmie bardziej niż we wszystkich pozostałych (wykres obok). Oprogramowanie urządzenia QUANTEC® musi teraz tylko znaleźć, jaki kolor odpowiada danemu pasmu częstotliwości i tak oto nieświadomość sama wyszukuje sobie potrzebny kolor! Mówiąc obrazowo biały szum to klawiatura, którą może posługiwać się nieświadomość, aby coś zakomunikować.


Podświadomość = Nad-świadomość

Gdy człowiek ma zdecydować, co jest instancją nadrzędną, czy świadomość stanu czuwania czy podświadomość, mamy skłonność, aby przypisywać  większy priorytet świadomości czuwania. Człowiek ulega bowiem iluzji, że to jego świadomość (stanu czuwania) decyduje, dokąd prowadzi jego droga przez życie.
W rzeczywistości sprawa przedstawia się jak w wypadku góry lodowej, której większa część znajduje się pod wodą i jest poddana działaniu prądów. Widoczny szczyt podąża tylko za resztą.

Ponieważ więc podświadomość jest świadomością nadrzędną, a nie - jak sugeruje nazwa - podrzędną, określenie "pod-świadomość" wprowadza w błąd. Trafniejsze byłoby już pojęcie "nad-świadomość". My określamy to jako "nieświadomość".

Dwie serie badań Uniwersytetu Princeton 

Duży sukces, jaki QUANTEC® odniósł dotychczas w dziedzinie instrumentalnej biokomunikacji, zmobilizował konkurencję. Ponieważ oprócz urządzenia QUANTEC® istnieje na świecie mało urządzeń, w których udało się opanować technologię diody z białym szumem, większość innych producentów stosuje tzw. deterministyczne pseudogeneratory przypadku - takie, jakie są standardowo wbudowane w każdy komputer.

Na Uniwersytecie Princeton przez wiele lat prowadzono dwie serie badań, aby ustalić, czy takie pseudogeneratory przypadku mogą uzyskać te same wyniki co biały szum. Wynik obu badań nie pozostawia żadnych wątpliwości: bez diody to ie ma sensu!

  • Badanie 1 (1997 rok, czas trwania: 12 lat)
    Tu ostatnie zdanie podsumowuje, że deterministyczne pseudogeneratory przypadku nie nadają się do interakcji ze świadomością.

  • Badanie 2 (2000 rok)
    Również i tu mówi się o tym, że wykazane przez naukowców możliwości interakcji między świadomością a maszyną osiąga się poprzez prawdziwe (niedeterministyczne) źródła szumu, natomiast w żadnym razie przy pomocy pseudogeneratorów przypadku!

 

^
ZOBACZ TAKŻE:
Centrum Odnowy Zdrowia:

Pensjonat
w Górkach Wielkich

www.gorki-wielkie.info
^