Używamy COOKIES
Używamy plików COOKIES (pol. ciasteczek) w celu optymalizacji naszej strony. Kontynuowanie korzystania z naszej witryny bez zmiany ustawień swojej przeglądarki internetowej oznacza akceptację tych plików. Więcej na ten temat - tutaj.
 
  wykop   facebook   gwar   google  

Informacje dla pacjentów

 
Terapia całościowa

W ciągu długich lat pracy z pacjentami okazało się, że przyczyna, z powodu której odwiedzają oni mój gabinet, z reguły nie jest przyczyną choroby. Doszedłem do wniosku, że choroba i związane z nią symptomy to zaledwie koniec długiego łańcucha przyczynowego. Dlatego też nie ma sensu zajmować się tylko i wyłącznie tymi symptomami.

Moje doświadczenie pokazuje, że prawdziwe uzdrowienie może nastąpić tylko wtedy, gdy wyleczone będą przyczyny choroby. Przykładowo migrena nie jest chorobą głowy, ona się tam tylko uwidacznia. Reumatyzm nie jest chorobą stawów, ale tam się pokazuje. Alergie na skórze nie są chorobami skóry, lecz zakłóceniami w układzie immunologicznym, które uwidaczniają się na skórze. Zakłócenia w układzie immunologicznym nie są chorobami układu odpornościowego, gdyż ich przyczyną są np. nieodpowiednie odżywianie, stres, psychika...Terapia


Każdy organizm otoczony jest przez tzw. biopole. Pole biologiczne odpowiada za to, jak organizm rośnie, rozwija się oraz reguluje współpracę wszystkich jego części. Choroby i złe samopoczucie, obojętnie jakiego rodzaju, odzwierciedlają zawsze zakłócenia w polu biologicznym.


Dlatego stosuję w moim centrum biokomunikację instrumentalną. Metoda ta umożliwia mi, dzięki najnowocześniejszej fizyce kwantowej, analizowanie biopola danego organizmu, wyszukiwanie słabych punktów i wyrównywanie deficytów. Instrumentalna biokomunikacja pozwala odnaleźć początek łańcucha symptomów i, co za tym idzie, opracować terapię przyczynową. W procesie leczenia pacjenci rozpoznają przyczynę swojej choroby.


Informacje, których regulowane pole biologiczne potrzebuje do odzyskania równowagi, dostarczane są pacjentowi przez dłuższy okres czasu. W ten sposób uaktywniają się siły samo-uzdrawiające organizmu, dzięki czemu następuje poprawa samopoczucia i uzdrowienie.


Wszystko to nie oznacza oczywiście, że symptomy, z którymi pacjent do mnie przyszedł, nie będą poddane terapii. Przede wszystkim w przypadkach ostrych stosuje też inne metody leczenia, które w krótkim czasie przynoszą ulgę w cierpieniu.
 
Serdecznie zachęcamy do dalszej lektury!
^
ZOBACZ TAKŻE:
Centrum Odnowy Zdrowia:

Pensjonat
w Górkach Wielkich

www.gorki-wielkie.info
^